top of page
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
ABOUT
Iris - close 3.jpg

Iris van der Werf

Managing Director

iris.vanderwerf@imbri.nl

+31 (0)6 12 54 56 30

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Paul_close_2.jpg

Paul Voncken

Account Manager /Talent Acquisition Specialist

paul.voncken@imbri.nl

+31 (0)6 18 72 28 81

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
close dimitri.jpg

Dimitri Rozeboom

Account Manager /Talent Acquisition Specialist

dimitri.rozeboom@imbri.nl

+31 (0)6 57 57 87 46

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Aimee_3_edited_edited.jpg

Aimee Penders

Talent Acquisition Specialist

aimee.penders@imbri.nl

+31 (0)6 31 68 16 60

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
ilse close_edited.jpg

Ilse Hermans

Finance Assistant

ilse.hermans@imbri.nl

+31 (0)6 13 27 48 71

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Natasja_close.png

Natasja Ubags

Marketing Specialist

natasja.ubags@imbri.nl

+31 (0)6 15 43 08 88

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Frank close wazig1 PNG.png

Frank Paulssen

Financieel Controller

frank.paulssen@imbri.nl

+31 (0)6 38 21 34 45

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
close marvin.jpg

Marvin Bruijnen

Managing Partner

marvin.bruijnen@imbri.nl

+31 (0)6 13  91 08 51

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Kim.jpg

Kim Gorren

Team Lead Talent Acquisition Specialist

kim.gorren@imbri.nl

+31 (0)6 31 68 16 60

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Manon_close_1.jpg

Manon Dekkers

Talent Acquisition Specialist

manon.dekkers@imbri.nl

+31 (0)6 38 21 34 57

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Wayne_close1.png

Wayne Janssen

Business Manager

wayne.janssen@imbri.nl

+31 (0)6 28 35 13 41 

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Michelle close_edited_edited.jpg

Michelle Geraerts

Office & Facility Manager

Michelle.Geraerts@imbri.nl

+31 (0)6 13 36 60 19

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Frederik-close_edited_edited.jpg

Frederik Stolsz

Contract Manager & Financieel Administratief Medewerker

frederik.stolsz@imbri.nl

+31 (0)6 38 57 05 57 

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Robin_1.png

Robin Amory

Talent Aquisition Specialist

robin.amory@imbri.nl

+31 (0)6 48 03 47 69 

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Jael close bewerkt.jpg

Jaël Feijt

Financieel administratief medewerkster

jaël.feijt@imbri.nl

+31 (0)6 48 01 63 97 

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
Deborah_1.png

Deborah Huisman

Managing Partner

Imbri Medical

deborah.huisman@imbri.nl

+31 (0)6 43 41 26 75

  • Imbri
  • bellen
  • LinkedIn
  • email
bottom of page